Můj výběr
0 položek
Co je to? »
Váš košík:
0 za 0
| Přihlášení »
Vyberte si kategorii
Úvod > Jak dodat logo

Jak správně dodat podklady pro vaše vánoční přání a novoročenky 2025

Vektorová data (loga, značky)

Logo na vánoční přání doporučujeme dodávat ve vektorovém formátu v křivkách, výsledná kvalita tisku na novoročenkách je vyšší, a tak i dodržení barevnosti než z bitmapových souborů (obrázků). Barevnost dodaných podkladů v modelu CMYK. Soubory programu COREL DRAW – přípona *.CDR, soubory programu ADOBE ILUSTRATOR – přípona *.AI nebo POSTSCRIPT – přípona formátu je *.EPS či *.PS. Popřípadě ve formátu ADOBE Acrobat *.PDF

Bitmapová data (obrázky)

Data na vánoční přání dodávána v bitmapových formátech, fotografie a loga v souborech – TIF, PNG, , PSD, JPG, BMP a GIF doporučené minimální rozlišení je při 100% velikosti 300 dpi, na tomto rozlišení závisí kvalita tisku..

Podpisy

Podpisy dodávejte naskenované ve formátu JPG, TIFF či PSD v rozlišení 600 dpi (při 100% velikosti). Při skenování nastavte skener na 600 dpi nebo vyšší.

Pokud si s podklady nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Překreslení loga

Nemáte-li Vaše logo v kvalitě vhodné pro tisk, nabízíme Vám možnost profesionálního překreslení loga do křivek. Následně Vám logo předáme vektorové v křivkách pro Vaše další použití. Překreslení loga v rámci použití pro tisk novoročenek provedeme za výhodnou cenu, kterou určíme dle složitosti loga. Cena překreslení loga je od 300,-Kč. Cenu vám předem sdělíme dle složitosti vašeho loga.

Doporučení

Nevkládejte loga a jiné grafické prvky do Wordu zkazíte tím většinou jeho kvalitu a použitelnost. Loga nám zasílejte v nejlepší podobě, jakou máte k dispozici a soubory, které nemůžete otevřít zpravidla obsahují vektorová loga v křivkách, která jsou pro tisk nejvhodnější (jsou to zpravidla přípony CDR, AI, .EPS, .PS. popřípadě někdy i. PDF). Zašlete nám je a my vybereme to nejvhodnější.

Nabídka novoročenek:
Novoročenky dle žánru motivu
Informace a služby:
Zajímavosti:
Hot-line: 603 729 354
výrábíme novoročenky a vánoční přání
|Copyright © 2001-2021 Novorocenky CZ | Cookies