Můj výběr
0 položek
Co je to? »
Váš košík:
0 za 0
| Přihlášení »
Vyberte si kategorii
Úvod > Obchodní podmínky > Expresní vyřízení objednávky

Příplatková služba expresní vyřízení objednávky

Potřebujete rychle vyřídit svou objednávku na tištěné novoročenky? Zvolte si příplatkovou službu expresní vyřízení objednávky.

Expres tisk

Co získáte?

Rychlé přednostní vyřízení vaší dokončené objednávky. Pokud odešlete objednávku do 12:00 hod, bude tentýž den zpracován náhled a zaslán ke kontrolní korektuře. Po schválení náhledu bude zakázka přednostně vytištěna, provedeny dokončovací práce a následně předána přepravci k doručení, a to do 48 hodin (v pracovní dny). Následně záleží na přepravci, kdy zakázku doručí, zpravidla to bývá druhý den od převzetí zásilky přepravcem k doručení na vaší adresu.

Kolik expres příplatek stojí?

Cena expres příplatku byla nastavena na cenu 329Kč bez DPH

Jaké jsou podmínky úspěšného vyřízení objednávky s expresním tiskem?

  1. V první řadě dokončit objednávku. Pokud přikládáte loga nebo podpisy dbejte na to, aby byly v odpovídající kvalitě pro tisk a nevznikly tak zbytečné prostoje kvůli špatným podkladům.
  2. Zadruhé ideálně v co možná nejkratším intervalu zkontrolovat zaslaný náhled ke korektuře a schválit jej do výroby.
  3. Zatřetí pokud máte zvolenu platbu převodem, provést bezodkladně úhradu celé částky a ideálně nám zaslat potvrzení e-mailem o provedené platbě, aby nedošlo ke zdržení z důvodu čekání na převod mezi bankami.
  4. Poté již je ostatní na nás. My do 48hodin od schválení náhledu předáme balíček přepravci k doručení, který by vám ho následující den měl doručovat. S blížícími se Vánocemi mají přepravci čím dál tím více zásilek k doručení, tudíž se může stát, že zásilka bude k vám putovat i déle, ale to už se týká všech balíků a přepravců.

Věříme, že vám tato služba ušetří mnoho starostí… Těšíme se na spolupráci.

Nabídka novoročenek:
Novoročenky dle žánru motivu
Informace a služby:
Zajímavosti:
Hot-line: 603 729 354
výrábíme novoročenky a vánoční přání
|Copyright © 2001-2021 Novorocenky CZ | Cookies